סל הקניות שלי
סיורים פתוחים יאללה באסטה

 


 
חיפוש לפי מאפיינים

סיור גרפיטי וחיי לילה במחנה יהודה

מחיר: 89
כמות:
לבחירת מועד הסיור:הוסף לסל
קנה עכשיו

עם רדת החשיכה מתעורר שוק מחנה יהודה לחיים. סוחרי הירקות והתבלינים אורזים את מרכולתם, הרחובות מתמלאים מוזיקה מלאת שמחה ובליינים מכל הגילאים הסוגים והמינים. כשהדוכנים והחנויות נסגרים, נגלים לעיני המבקר התריסים הסגורים שהפכו זה מכבר ליצירות גרפיטי המשקפות את סצנת אמנות רחוב החדשה שהתפתחה בשוק בשנים האחרונות.

מחנה יהודה השתלט למעשה על סדר היום הירושלמי, ובכל שעה ביום מציע למבקרים בו חוויה תרבותית קולינרית ואמנותית מסקרנת. בסיור חיי הלילה ואמנות הרחוב בשוק מחנה יהודה נעבור בין הברים השונים בשוק, נתוודע לסיפורים מאחורי יצירות הגרפיטי המרשימות ונבין מי הן הדמויות המצוירות, נכיר את הברים השונים ונחווה את האווירה היחודית של מחנה יהודה אחרי החשיכה. המורכבות והגיוון של ירושלים מתבטאים גם בחיי הלילה של מחנה יהודה. שם ניתן לראות חרדים יושבים על הבר, את כל סוגי הכיפות הסרוגות, ירושלמים וסטודנטים, יהודים מוסלמים ותייירים.

במהלך הסיור נהנה מטעימה של קפה עם רוגלך ירושלמים מיתולוגיים, ונחתום עם צ'ייסר עראק ב"חאמרה" האחרונה שנשארה בשוק שם פוגשים את האוכלוסייה הותיקה של האזור, פליטי המחתרות והדור הקודם, שמספיק להקשיב לשיחה המתרחשת בינהם ולו לרגע כדי להבין היכן יושב הפרלמנט האמיתי.

 
הסיורים הפתוחים שלנו יערכו בימי רביעי, חמישי ומוצ"ש, החל מהשעה 20:30 ויארכו שעתיים. 
הסיור יודרך על ידי מורה דרך מוסמך ויכלול טעימת קפה ומשהו מתוק
שימו לב- קיום הסיור מותנה ברישום של מינימום 12 משתתפים, ומקסימום 20 משתתפים.
הסיורים מתקיימים לפי מתווה התו הירוק

 
מידע נוסף, תנאים והגבלות:
*הטעימות במסגרת הסיור עשויות להשתנות בהתאם לשיקול הדעת של המדריך והחברה.
*משתתפי הסיור מכוסים בפוליסת ביטוח צד ג'.
*הסיור מותנה ברישום מינימום 12 משתתפים, ויאושר סופית יומיים לפני המועד במייל חוזר.
*ביטול לאחר אישורו הסופי של הסיור יחוייב בדמי ביטול מלאים.
*במקרה של ביטול הסיור מצד החברה יתקבל החזר מלא.

חשוב לדעת: הסיורים יתקיימו גם בימים גשומים ויתמקדו באיזורים המקורים של השוק.
בתנאים של מזג אויר קיצוני (שלג, סופת גשמים עזה, חמסין) -ניתן עד יומיים לפני מועד הסיור לדחות את הסיור ולהעבירו לתאריך חלופי. 

דמי ביטול:
ביטול עד שבוע לפני המועד- החזר מלא פחות 5% עמלת סליקה
*במידה והביטול נעשה ע"י החברה או בשל כוח עליון (כולל מגבלות קורונה בהתאם להנחיות ממשלה) יתקבל החזר מלאכיוון שזהו סיור ייחודי, תתאפשר דחייה רק במסגרת התאריכים המוצגים באתר, או המרת החוויה שהוזמנה לחוויה חלופית מבית יאללה באסטה (בהתאם למחיר מחירון של יאללה באטסה). יש להודיע על הדחייה עד 4 ימי עסקים לפני מועד הסיור. מועד הסיור החלופי יהיה עד 3 חודשים ממועד הסיור המקורי.
עד 48 שעות לפני המועד- 50% דמי ביטול
פחות מ48 שעות לפני המועד- דמי ביטול מלאים.


 
English
WhatsApp